Bartosz Trzop
architekt, założyciel, prezes zarządu
Trzop Architekci
W 2003 r. ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. W 2013 r. uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.
Działa jako architekt od zakończenia studiów, a w 2007 roku założył autorską pracownię Trzop Architekci, gdzie 20 osobowy zespół realizuje głównie projekty fit-outów w Polsce i za granicą.
Obecnie w portfolio Pracowni znajdują się projekty koncepcyjne i wykonawcze przestrzeni biurowych
o łącznej powierzchni ponad 200 000 m2.
Wpisany na listę członków Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP, członek Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (SARP). Prelegent i uczestnik licznych konferencji branży architektonicznej, m.in. Property Design Forum czy Green Warsaw Conferences, autor publikacji branżowych.
Odpowiadał za przeprowadzenie i koordynację procesów projektowych klientów: Erbud S.A.,
Dentsu Aegis Network Polska, Stanley Black and Decker oraz SAGE (w systemie design & built dla Tetris),
Brain Embassy, OLX Group, Burda International Poland, CEDC International, spółki DANONE: Nutricia Polska oraz Żywiec Zdrój, Accenture, SMYK, HL TECH, ERGO Digital IT, Polski Fundusz Rozwoju, Santander, L’oreal czy Microsoft.
W 2017 roku pracownia Trzop Architekci zdobyła nagrodę CBRE Office Superstar w kategorii Najlepsze biuro branży technologicznej za projekt OLX Group oraz w kategorii Najlepsze biuro coworkingowe
za projekt Brain Embassy. W 2018 roku projekt CEDC International został nagrodzony w konkursie International Property Awards w kategorii Najlepsze Wnętrze Biurowe W Polsce. Dwa lata z rzędu wygrał także nagrodę w konkursie Eurobuild Awards w kategorii Najlepsza Aranżacja Miejsca Pracy – w 2017 za projekt co-creatingu Brain Embassy, a w 2018 roku za projekt CEDC International.
Bierze udział w sesjach:
-
Elastyczne biura all inclusive
Biuro straciło status wyłącznie miejsca pracy, stając się agorą – punktem spotkań i edukacji. Przestrzeń do pracy musi dostosowywać się do oczekiwań najemców i ich pracowników – a te ewoluują szybciej niż kiedykolwiek. Zmiany dotyczą wyglądu i jakości przestrzeni, jak również faktycznego zapotrzebowania na nią. Biura przyszłości nadeszły. Jaką metamorfozę muszą przejść klasyczne przestrzenie?